Понеділок, 16 вересня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 13 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 13 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

7 нових стандартів якості освіти в Шостці, Конотопі та Кролевці!

 

Навчальний центр "AB-Lingvo" - приватний навчальний заклад, що надає послуги репетиторів з різних шкільних предметів! Ми даємо знання дітям і дорослим. Іноземні мови - профіль "AB-Lingvo". Для наших клієнтів ми підтримуємо нові стандарти в навчанні, яких не запропонує жодна школа в повній мірі! Про це детальніше.

 

Стандарт 1. Наші фахівці переслідують головну мету: навчити дітей бути розумними, індивідуальними і самодостатніми. Саме тому ми навчаємо індивідуально або в міні-групах (по 2-4 учні). Школа фізично не може працювати в такому режимі. Ми - альтернатива стандартному шкільному навчальному процесу. Хоча без школи – нікуди, мати дві можливості отримати освіту – це є добре.

 

 

Стандарт 2. Ми - незацікавлена ​​сторона у відносинах дитина - школа. Тому якість і об'єктивність оцінювання знань - одна з найважливіших сторін у співпраці з нами. Вчителі "AB-Lingvo" є прикладом і зразком гуманності, толерантності та правильної поведінки для наших учнів. Ми завжди ставимося до проблем дітей з розумінням. Нам можна довіряти, і ми завжди допоможемо порадою.

 

Стандарт 3. Наші фахівці покликані у своїй діяльності зберігати почесне звання "учитель", діяти в рамках людяності і закону в своїй діяльності; діти і батьки повинні розуміти, що не всі вчителі крахобори і депресивні деспоти, - є ті, кому не байдужа доля підростаючого покоління, є ті, хто може і, головне, хоче вчити дітей!

 

Стандарт 4. Якість послуг. Наші вчителі, перед тим, як бути прийнятими на роботу, проходять ретельний конкурсний професійний відбір, щорічно підвищують кваліфікацію, проходячи профтестування зі свого предмета. Цим наш заклад принципово відрізняється від звичної системи освіти.

  

Стандарт 5. Підвищений контроль. У нас є кому стежити за роботою фахівців. Ми зацікавлені в тому, щоб нашим клієнтам у нас подобалося. Тому ми організували Єдину службу контролю якості, зателефонувавши до якої клієнт може висловити всі свої побажання, які в найкоротші терміни будуть задоволені.

 

Стандарт 6. Навчальна література. Забудьте про постійну купівлю книжок. Ми видамо на час навчання всі необхідні матеріали.

 

Стандарт 7. Завжди є можливість змінити вчителя. Ми намагаємося підібрати Вашій дитині найбільш підходящу кандидатуру за психологічним типом. Якщо у Вас є бажання піти займатися до іншого нашого вчителя, то в цьому немає нічого поганого чи образливого для фахівця, з яким Ви працювали раніше. Це теж важлива принципова відмінність, яка впливає на якість надаваних нами послуг.

 

Наша організація комерційна. Ми не фінансуємося державою. Тому у нас уроки платні. Ця плата не перевищує середню в наших містах – Шостці, Кролевці та Конотопі. Ціни дивіться на сайті www.ab-lingvo.org.ua.   

 

Чому ще зручно займатися в нашому центрі?

 

- Усі предмети в одному місці. Тепер не треба їздити по всьому місту, щоб отримати необхідні знання. Мінімум на дорогу, максимум з користю!

 

- Чітко пропрацьована методика. У нас уже 10 років досвіду, напрацьованого під пильним контролем найкращих організаторів.

 

- Знижки. На вас чекають акції, знижки, конкурси, безкоштовні заходи, що також важливо в навчально-виховному процесі. Буде цікаво!

 

Це важливо! "AB-Lingvo" - це НЕ центр раннього розвитку. Наш заклад не носить загальний розвиваючий характер, ми займаємося НАВЧАННЯМ, наданням послуг приватних викладачів (репетиторів) з конкретних предметів для дітей від 3-4-річного віку і для дорослих.

 

Наостанок хочемо попередити: будьте обережні, від нашого імені можуть діяти шахраї! Дізнатися про наше місце розташування в Шостці, Кролевці та Конотопі можна на нашому сайті: www.ab-lingvo.org.ua в розділі "Контакти". Ніхто з наших фахівців не може вам запропонувати займатися в іншому місці крім офіційно зазначених на нашому ресурсі! Про шахрайські дії просимо повідомляти за будь-яким нашим номером телефону, вказаним на сайті. Ми боремося з порушниками!

 

Приємного навчального процесу! Ми чекаємо на вас. Пропозиції та побажання можна відправляти на наш мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Адміністрація "AB-Lingvo"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников