Середа, 22 січня 2020

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 13 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 13 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Чи чекають на нас у великому місті

 

(Директор Навчального центру AB-Lingvoмає думку)

 

Великі міста – це мільйони працівників, купа дешевої робочої сили. Тому не дивно, що мегаполіси так приваблюють підприємців. Працівників же захоплює велике місто через те, що там багато грошей, дорогих автомобілів, високі будинки, красиві вулиці та споруди, місця відпочинку – якісне та смачне життя. І усе, наче б, гарно, проте є одне «але»: стресів у великому місті набагато більше: немає друзів, знайомих, готових допомогти, немає поруч батьків, часто треба терпіти знущання роботодавця, який знає, що працівник нікуди не подінеться. Їздити на вихідні додому - той же стрес для організму. І чи справді ті гроші, що ви заробите там – більші від тих, що заробляли вдома?! Розберемося разом!

 

 

Чому люди їдуть?

 

Рівень життя диктує свої умови. Часто у пошуках кращої гривні працівники тягнуться до великих міст. Але варто пам’ятати, що перш ніж схопитися з місця, треба зважити усі «за» та «проти». Подумайте добре, ви крутий фахівець? У себе в містечку це, можливо, так, вас цінують роботодавці, але в мегаполісі завжди знайдуться ті, хто більш тямущі, розумніші, чого кривити душею, мають кращі знання зі своєї спеціальності, є спритнішими, більш поступливими із начальством, кращими виконавцями, більш удачливими в кінці кінців…

 

Мета статті – не стільки відмовити їхати на заробітки, скільки попередити невдачі, посприяти в отриманні необхідних знань перед важливим рішенням, допомогти зважити, чи потрібні справді саме такі кардинальні зміни.

 

Читати далі корисно і дорослим, і підліткам (випускникам), хто зараз у роздумах, чи відважитися на переїзд зараз чи через кілька років по закінченні школи. А як є така можливість, варто нею не знехтувати і хоча б ознайомитися з доводами автора. Тож читаймо разом! Якщо будуть якісь зауваження, побажання або протилежні думки стосовно викладених аспектів статті – прохання писати коментарі на нашому сайті під даною публікацією. Тож не зволікаймо! Тема корисна та актуальна.

 

Ви робот чи людина?

 

Багато гостей столиці з провінційних містечок скаржаться на несолодкі умови праці, 12-годинний робочий день, який додатково включає в себе довгу дорогу метро-трамваями-тролейбусами до місця ночівлі, попутні забіги до мегамаркетів, щоб купити щось поїсти – усе це відбирає у них час – час на життя! Це  найцінніше у людини – власне, час на життя

 

До чого призводить такий розпорядок? - Сон до обіду у вихідні, на себе немає часу. Не кажучи вже про особисте життя. Втома селиться у людині настільки, що грошей їй уже й не хочеться.

 

До столиці, аби влаштовувати особисте життя?

 

Ну, й такі варіанти можуть бути, якщо у когось така мета - бути залежним від іншої людини. Це шлях пристосуванців зі своїми мінусами. Але ми говоритимемо не про це.

  

Ознаки гарної роботи у своєму рідному місті

 

1. Нехай платять не як у Києві, але не треба витрачати кошти на житло (свій прихисток), проїзди (плюс маленького містечка), харчування (у багатьох є свої городи). Якщо вам вистачає на ваші потреби без урахувань попереднього списку витрат – це вже дуже гарна робота. Звісно, має бути присутня здорова економія, бо декому може не вистачати й потрійної зарплати.

 

 

 

2. Ви працюєте не більше 8 годин на день при повній занятості (виняток – віддалена робота, коли треба працювати у будь-який час, який готовий приділяти працівник роботі або за вимогою роботодавця при ненормованому напіввільному навантаженні: менеджери колл-центру тощо, коли робота є тоді, коли треба говорити по телефону, а інший час - вільний). У такому випадку 12 годин на день з великими перервами на відпочинок – це гарна робота, тим паче вдома та за кухонним столом або в ліжку, грубо кажучи.

 

3. У вас є святкові дні на роботі. А якщо є ще й додаткові вихідні поза державними святковими датами (не враховуємо, звісно, суботи-неділі) – то взагалі дуже чудово. Навряд чи вам запропонують таке на більшості посад у великому місті, де конкуренція на місце надвисока, де робоча сила – дешева, де немає нестачі кадрів, де вас замінять іншим працівником без проблем.

 

4. Вас цінують на теперішній роботі, вас влаштовують умови, є вільний час (невелике робоче навантаження). Якщо вам треба більше грошей - спробуйте взяти додаткову роботу у цій же організації (здивуєтеся, але часто роботодавцю є що запропонувати своїм працівникам додатково). Як варіант – знайдіть підробіток у іншій організації. Головне, щоб одна робота не заважала іншій, бо можна втратити обидві.

 

Все одно, працювати на двох роботах вдома - це витрачати менше часу, ніж на роботу, дорогу, особливо у пікові часи транспортних навантажень, покупки продуктів, скажімо, у Києві. А ті гроші, що заробите в мегаполісі, все одно витратите на той же проїзд, харчування, кімнатку (добре, якщо не спільну з сусідом(ами)). Бувають, звісно, й винятки. Кожен має обдумати, чи запропонована заробітна плата варта того, щоб переїжджати.

 

5. До вас не пред’являють претензій, не втручаються в вашу роботу, не псують нерви, додатково навчають, дають можливості. Тоді взагалі вам пощастило. Вдома ви – особистість. На заробітках – дешева робоча сила. Є винятки, звісно. Але бути попередженим, що так буває, то є краще.

 

Якщо немає роботи за спеціальністю

 

- Все одно не поспішайте на заробітки. Зважте ті можливості, що у вас є. Хочете будувати будинки та робити ремонти та маєте до цього хист - спробуйте організувати свою бригаду підсобників, дайте оголошення в газети, в Інтернеті – та чекайте на клієнтів. Податки почнете сплачувати, коли прийдуть замовники. Так і скажете інспектору, який може зателефонувати вам на ваші номери телефонів в оголошенні. Це нормальна практика: є клієнт – є гроші – є чим платити податки. Головне – не уникайте цього обов’язку!

 

 

- Спробуйте знайти роботу віддалено, якщо ви письменник, журналіст, програміст...

 

- Займіться бізнесом. Так, це не прибутки великих міст, але більше, ніж зарплати у цих же мегаполісах.

 

Ви соромитеся свого маленького міста?

 

Не факт, що вас прийме велике, і ви не станете вигнанцем. Навчайтеся цінувати те, що у вас є. Це патріотизм щодо малої батьківщини. Через те, що велике місто – це круто, а маленьке – це фу-у-у-у, вчителі працюють посудомийками в ресторані, бухгалтери місять каміння на бетонному заводі в Прибалтиці, медики ріжуть курей на птахофабриці в Польщі...

 

Люди, ви зовсім почуття власної гідності втратили? Агов, у нас удома є своя робота!!! А якщо мало платять, то чи не краще відкрити власний медичний кабінет, зайнятися веденням бух. обліку у приватних підприємців або навчати тому, що вмієте краще за все, через скайп?!

 

Нам потрібно піднімати нашу країну, а не бігти, як щури з корабля! Якщо вважати, що все в країні погано, уряд поганий, хоч ми його самі й обрали, то треба поїхати напаскудити десь іще? Ні, любі, треба наводити порядок у своїх (спочатку) головах, селах і містах (як наслідок).

 

Якщо вдома робота до душі є винятком

 

Якщо ви не можете знайти роботу вдома згідно з вашою освітою, то варто отримати іншу або інші знання, вміння та навички. І ще одне: навіщо отримувати таку освіту, яка вам не допоможе працевлаштуватися?

 

Навіщо навчатися на соціальних педагогів? Хто це взагалі такі? Ледве уявляється. (Не хочеться нікого образити, пробачте). Спеціалісти з такою професією намагаються знайти роботу у нашому навчальному центрі, де навчають різних дисциплін, конкретних: англійська, математика, українська... Тож ми чекаємо на них, а приходять фізруки, вчителі праці, психологи... Нашестя масове. Навчатися на абиякій спеціальності, куди вступив, заради так званої корочки? То яку тоді можна гарну роботу отримати? Про що тоді говорити?! І навряд чи такі спеціалісти масово будуть потрібні у Києві.

 

Звернення до випускників

 

= Цікавтеся інформацією щодо затребуваних суспільством професій. В інтернеті можна завжди подивитися та проаналізувати, які фахівці потрібні в маленьких містечках.

 

 

= Якщо у вас є покликання стати хіміком-ядерником, варто одразу розраховувати на те, що вам доведеться переїхати кудись. Буває і таке, звичайно. Свій приватний реактор навряд чи відкриєш. Ось це - виняток, стосовно подібного роду професій. Але краще бути реалістом. Ідіть навчатися на те, що дасть вам роботу! Голодний музикант гарно не заграє!

 

Можна хотіти бути імператором, але ніколи не стати ним. По-перше, у нас такої посади немає, доведеться міняти громадянство на японське, по-друге, навряд чи існують виші, які навчають імператорській справі. Розумієте, до чого цей натяк?

 

«Я стану великим перекладачем та дипломатом» - скаже хтось із абітурієнтів

 

Це плекання ілюзій, на жаль. Не всі стають супер-затребуваними професіоналами. І не чекають на всіх у Києві чи іншому крутому місті. Що раніше наші діти усвідомлять це, то краще для них: вчасно оберуть правильну справу для дорослого життя.

 

«А як же бути з мрією? - скажуть дорослі - адже не можна дітям нав'язувати свої погляди»

 

Вірно, просто потрібно формувати в уяві дитини реальну картину ринку праці в країні. Ми, дорослі, відповідальні за те, чого навчаємо наших дітей. Профорієнтація – одна з дисциплін. Коли дитина має уяву, вона може сформувати свої власні погляди. А якщо не надати їй жодної інформації окрім того, що існують такі-то професії і згідно них треба робити якісь дії, то і уявлення буде мізерним: «О, хочу бути перекладачем, це круто, це спілкування з іноземцями» (хоч хисту до цього й немає).

 

Будьмо чесними з самими собою: якщо є зовнішні дані, тоді можна говорити про кар'єру танцюриста, співака, шоумена тощо. А то у нас виходить так, що шоубізнес – мрія всього життя, бо по ТБ показували, що це круто, а у результаті дівчата їдуть крутитися на жердинах в великих містах. Дівчата, ви точно цього хотіли?

 

Робочі місця формуються, виходячи з потреб місцевості. І це не дивно. Якщо вже сталося так, що ваша професія-покликання рідкісна, а ви є висококваліфікованим спеціалістом, то справді варто переїхати, щоб підкорити велике місто, а не шукати роботу в якості продавця, офіціанта, прибиральника.

 

Де знайти тоді роботу?

 

1. Якщо державних місць немає, існують приватні організації, в яких умови праці часто кращі за державні: ті ж медичні діагностичні центри та клініки, приватні репетиторські центри, різні агенції сфери послуг, торгівлі…

 

 

2. Також розгляньте варіант створення власного бізнесу, відвідайте курси підприємців за можливості. Так, цього теж навчають. Наприклад, у нашому навчальному центрі є «Курси фінансової грамотності» для дітей віком від 6 до 15 років. Для дорослих можна знайти вебінари в мережі Інтернет.

 

Безпрограшний варіант!

 

Запропонуйте на роботі шефові, як ви можете збільшити прибуток організації. Роботодавець (якщо адекватний та розумний) дасть вам зелене світло, аби у вас це вийшло. Запропонуйте збільшити товарообіг, потік клієнтів, продуктивність, оптимізувати цінову пропозицію, винайти новий продукт... Роботу дадуть саме вам, тому що тільки ви бачите вирішення проблеми.  

 

А як же, спитаєте, бути з ініціативою, через яку можуть покарати? Звісно, ви несете відповідальність за виконання та результати. Невідповідальні люди нікому на роботі не потрібні. І якщо через вашу ініціативу постраждає хтось (люди) або щось (бюджет компанії), лаяти будуть саме вас, а не Марину Вікторівну із сусіднього відділу. Це природно!

 

Інформація для роздумів іще раз

 

~ Задумайтеся, а раптом ваша зарплата в 10.000 гривень в столиці - це ті ж 4.000 вдома!

 

~ Учитель, який їде до столиці, щоб працювати вчителем у державній школі - це нонсенс.

 

~ Чи варта ваша нова робота в мегаполісі того, щоб роками не бачити своїх батьків, дітей? Це ж рабство! Особливо для заробітчан за кордоном. Але це – вже інша тема.

 

І на останок

 

~ Краще стати першим учителем на селі, ніж другим у місті! Що думаєте про це?

 

Ваші думки стосовно викладеного вище розміщуйте в коментарях під статтею на нашому сайті www.ab-lingvo.org.ua

 

Чиж Максим Васильович,

директор Навчального центру

AB-Lingvo

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вхід на сайт