Середа, 11 грудня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 13 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 13 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 33. Рекомендації, які зроблять...

 

...тебе привабливою та комунікабельною людиною, яку поважатимуть як однолітки, так і старші люди

 

 

Збережи їх для себе та дотримуйся повсякчас!

 

І до найважливішого одразу!

 

1. Люби себе. Лише той, хто вважає себе привабливим та приймає себе таким, як він є, може розраховувати на сприйняття та пошану оточуючих. Людина, що ненавидить себе, ніколи не досягне успіху.

 

2. Не намагайся добиватися любові та визнання оточуючих силою. Ти не можеш бути для всіх гарним. І не потрібно. Можливо, ти не сподобаєшся багатьом, проте обов’язково будуть твої прихильники, у колі яких ти почуватимешся добре.


 

 

3. Письмово склади свій маніфест. Чітко та структуровано опиши свої плюси (у чому ти гарний), свої мінуси (що треба допрацювати), своє ставлення до важливих життєвих речей, як то родина, дружба, любов, релігія, політика, здоров’я, навчання… Розкажи про свої цінності, мрії, плани, досягнення. Таким чином ти розкладеш усе по поличках та розповіси людям про себе.

 

4. Ніколи не підлаштовуйся під оточуючих та спеціально не намагайся виділитися серед них. Лише щирі люди з природною поведінкою приваблюють до себе. Роби так, як вважаєш за потрібне, бо це твій світ, твоє життя.

 

5. У жодному випадку не жертвуй на користь інших тим, що для тебе насправді важливе, що тебе розвиває та вдосконалює. Втратити мотивацію, радість від життя – це втратити себе. І завжди пробуй щось нове: хобі, спорт, подорожі, іноземні мови, волонтерство тощо…

 

6. Не бійся помилитися. Не робить помилок той, хто взагалі нічого не робить. Є такі люди, яким байдуже особистісне зростання, усіляка робота над собою – прийшов додому, ввімкнув зомбувальний ящик – і так до часу, коли треба лягати спати. Але ти ж не такий!?

 

7. Не засуджуй та не критикуй інших людей. У них може бути зовсім інші погляди на світ, ніж у тебе. Ти ж не хочеш, щоб тебе критикували за твої погляди?! Помічай у людях лише їх позитивні риси, і вони також помічатимуть в тобі лише краще.

 

8. Вчися слухати та посміхатися. Говори менше, слухай більше та підтримуй розмову. Люди люблять, коли говорять про них. Слухаючи уважно, ти даєш зрозуміти, що людина тобі не байдужа. І пам’ятай, посмішка – ключ до сердець людей!

 

9. Вирішення проблем зроби миттєвим. Не відкладай важливих рішень. Неси відповідальність за свої вчинки. Краще зробити швидко те, що тобі не подобається (але ти мусиш), ніж тягнути кота за хвіст та накручувати свої нерви ще більше.

 

10. Веди здоровий спосіб життя. Гімнастика зранку, здорова їжа, рухливі ігри, походи на природу – це все йде лише на користь твоєму організму.

 

11. Допомагай оточуючим порадами та діями. Не просто вислуховуй, а надихай їх на дії, вчинки та справи. Допомога другові у проблемі варта багато. Для тебе це не складно, для нього може бути життєво важливим. Пам’ятай про пункти 4 та 5! Пожертвування на шкоду собі до добра не призведе – ані для тебе, ані для друга. І ще одне: не нав’язуй свою допомогу, коли тебе не просять. Можна запропонувати. Якщо погодяться – надати її.

 

12. Припини пліткувати та слухати плітки. Давай людям зрозуміти, що тобі це нецікаво. Звісно, не варто казати це прямо, проте можна шкідливу тему пропустити повз вуха, ніби погодившись зі співрозмовником: «угу», «так», «ага»… та невимушено перейти на іншу тему.

 

13. Не бійся просити про допомогу, поради тощо! Ти даєш – ти маєш право і отримувати. Тобі не буде соромно, якщо ти справді щиро допомагаєш людям. При чому не обов’язково просити про допомогу саме ту людину, якій ти допомагав. Це може бути будь-хто, хто здатний тобі зарадити на даний момент.

 

14. Не маніпулюй людьми, тобто не змушуй робити щось потрібне тобі через натиск, жалість або під загрозою. Людина помітить це і надалі буде тебе уникати, аби не опинитися у подібній ситуації.

 

15. Не мовчи, якщо на твоїх очах коїться несправедливість. Захистити ближнього за можливості – це твоя першочергова справа, і тоді захищатимуть тебе. Розпитай батьків, як діяти у ситуаціях, коли є загроза здоров’ю або життю!

 

16. Не бійся відмовляти. Тобі не потрібно казати «так», якщо ти хочеш сказати «ні». Ніхто не має права тебе змусити діяти проти твоєї волі. Звісно, не беремо до уваги питання дотримання законів та обов’язків громадян, як то навчання в школі, допомога по дому тощо. Мається на увазі те, що не треба піддаватися маніпуляціям, виконувати ті прохання оточуючих, які тобі не до душі, або можуть зашкодити будь-яким чином. А якщо щось пообіцяв – маєш виконати стовідсотково! За це цінують іще більше.

 

17. Вчися визнавати свою провину, сміятися над собою та своїми промахами. Гумор – це те, що якісно відрізняє успішну людину від багатьох звичайних.

 

18. Постійно вчися та розвивайся. Будь відкритим до нових знань. Але не намагайся виблискувати інтелектом. Пам’ятай, ти – не найрозумніший. Є розумніші люди. У будь-якому випадку тобі є повчитися чогось у інших. Обов’язково. Зазнаватися не варто!

 

Сподіваємось, наші поради стануть тобі у нагоді. Користуйся, покращуй себе, розвивайся, і обов’язково будеш подобатися людям.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вхід на сайт