Середа, 11 грудня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 13 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 13 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 34. Як спростити роботу

 

Часто виникають ситуації, коли роботи – пітьма, а часу – вщент. Ось на такий випадок згодяться поради, які ти можеш використовувати навіть у повсякденному житті, аби зробити його простішим, цікавішим, більш насиченим іншими, цікавими, не пов’язаними з роботою подіями. Як то кажуть: «Кінець справі – гуляй далі».

 

10 порад, як зробити будь-яку роботу простішою

 

1. Запорука успіху справи – ранній підйом. Що раніше братимешся до справи – то швидше зможеш гуляти. Шанси спокійно попрацювати зростають, коли ти можеш сам, насолоджуючись вранішньою тишею, попрацювати над проектом, коли твої рідні ще сплять та ніхто не телефонує тобі.


 

 

2. Перш за все прибери на столі. Це робиться швидко. Більше заважають лінощі. А роботи там – на хвилину. Сміття – без жалю до сміттєвого кошика!

 

3. Заплануй на роботу обмежений час. Обмеження стимулюють до продуктивності. Наприклад, написати реферат за 2 години. Не більше. Не за 3, не за 4, не за вечір (якщо він у тебе є у розпорядженні). Немає сенсу від того, що ти ходитимеш навколо та м’ятимешся, як його приступити до роботи, адже часу ще багато. Можливо, ти знаєш, що робота зазвичай виконується за пару годин максимум! То навіщо витрачати весь вечір!?

 

4. Складай списки справ. Це має бути невеликий перелік до 4-5 видів робіт. Якщо в тебе більше роботи, варто скласти 2-3 таких списки. Роби спочатку довші за часом справи (викреслюй кольоровими маркерами зроблене), і згодом помітиш, що навіть перевиконуєш план, бо на решту роботи лишається все більше часу, а потребує вона - менше. 

 

5. Уникай подразників, які відволікають. Вимкни звук на телефоні, телевізор, радіо тощо… Електронна пошта та соціальні мережі почекають. От зробиш проектну роботу – і з насолодою займешся улюбленими справами в мережі Інтернет.

 

6. Обмеж зустрічі з друзями, знайомими тощо. 2-3 години усі можуть почекати без тебе. Поясни, що ти будеш недоступним, і тебе шукати немає сенсу, бо ти не зможеш нічим їм допомогти. І тримай своє слово у такому разі (звісно, крім нагальних справ: хвороба, пожежа, інші форс мажорні обставини). Якщо раптом треба комусь про щось повідомити, напиши у Телеграмі або Вайбері, але не телефонуй, бо в розмові можуть з’явитися деталі, які перешкоджатимуть твоїй подальшій роботі. Це на перший погляд здається, що подзвонити – швидше. Усі, хто тобі телефонує, має бути лаконічним, попередь про це на початку розмови.

 

7. Використовуй допомогу оточуючих. Так, це дуже корисна порада, якщо часу зовсім обмаль. Попроси маму погуглити на якусь потрібну тобі тему, бабусю скріпити малюнки (якщо вона вміє, звісно – навчати її цього – напевне, не на часі). Якщо щось комусь можна доручити – за нестачею часу варто це зробити. Але не звикай! Не завжди оточуючі зможуть тобі допомогти. Все ж таки варто розраховувати на самого себе, а не на інших!

 

8. Сховайся у недоступне місце за наявності такого: горище, балкон, тихий закуток на подвір’ї, піди на кухню, якщо рідні дивляться ТБ тощо… Нехай ніхто і ніщо не заважає.

 

9. Роби перерви кожні 20-30 хвилин. Повір, робота з перервами буде ефективнішою, ніж рутина протягом довгих нудних годин. Під час перерви дихаємо свіжим повітрям, дивимося в далечінь, наскільки це можливо, робимо зарядку, масажуємо руки, плечі, шию.

 

10. Дуже важливо до списку справ додавати час на творчість, хоч це і не є обов’язковим видом роботи, що негайно треба зробити. Годину-дві займися улюбленими справами (не Інтернет, не гаджети). Це може бути рукоділля, малювання, гра на інструменті тощо… Нехай цей час для тебе буде недоторканним!

 

І наостанок побажання! Нехай жоден фактор, що може завадити, не чіпає твоїх намірів! Спокійно займися своєю необхідною роботою, усунувши усі причини, що можуть тебе відволікати. Що раніше виконаєш справи – то швидше будеш відпочивати!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вхід на сайт